×
×

پاورپوینت " مسابقه محرم"

پاورپوینت " مسابقه محرم"

ویژه اجرا در ماه محرم

شما مربی گرامی ابتدا از میان مخاطبین حاضر درجلسه دو گروه شش نفره انتخاب کرده و به جایگاه می آورید.

این مسابقه بسیار جذاب و آموزنده ، از سه مرحله تشکیل یافته است . 

 ابتدا با کلیک روی گزینه یک وارد مرحله اول مسابقه می شوید .مرحله اول :  در این مرحله شرکت کنندگان با مشاهده تصاویری از اماکن مقدسه عتبات عالیات باید حدس بزنند تصویر مربوط به کدام مکان می باشد. برای هرگروه شش تصویر در نظر گرفته شده که به صورت فردی یادسته جمعی میتوانند حدس بزنند که در صورت صحیح بودن پاسخ به ازای هر پاسخ صحیح ده امتیاز به گروه داده میشود.

مرحله دوم: با بازگش به صفحه اول مسابقه روی گزینه شماره دو کلیک نموده ووارد مرحله دوم مسابقه شوید. در این مرحله برای هرگروه شش سوال طراحی شده که هرکدام از افراد سوال خود را  در مدت پنج ثانیه به ترتیب پاسخ میدهد . و درصورت صحیح بودن پاسخ پنج امتیاز به گروه اضافه میگردد. در صورتی که به طور مشورتی پاسخ صحیح داده شود تنها سه امتیاز عاید گروه می گردد.

مرحله سوم: در این مرحله  تعداد شانزده سوال آمده است که روی گزینه سوالات امتیاز هرسوال معین گردیده است . این مرحله هردوگروه مشترکا شرکت میکنند وهرگروه که زودتر بتواند پاسخ سوال را بدهد امتیاز آن سوال را از آن خودکرده است .

نکته : دقت نمایید در این مرحله ابتدا روی گزینه ها که کلیک مینمایید وسوالات نمایش داده می شود با یک کلیک دیگر روی همان کادر پاسخ نمایان میگردد .سپس مجددا روی همان کادر کلیک نمایید تا یک حرف رمز برای گروه پاسخ دهنده  روشن گردد وبه همین ترتیب تا همه خانه های رمز نمایان گردند که رمز این مرحله مسابقه حدیثی از امام حسین علیه السلام می باشد « من نماز را دوست دارم»

این مسابقه بسیار زیبا را از پیوست دانلود نمایید

پیوستاندازه
فایل msbqh_mhrm_2.rar۱۴.۳۸ مگابایت
  • ۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۷:۲۰
  • نظرات ۰افزودن دیدگاه

لطفا پاسخ سوال را بنویسید.