×
×

پاورپوینت «مسابقه قرآنی فوق العاده زیبا وجذاب»

پاورپوینت «مسابقه قرآنی فوق العاده زیبا وجذاب»

پاورپوینت «مسابقه قرآنی فوق العاده زیبا وجذاب ویژه اجرا درهمایش ها جشن ها ومراسمات قرآنی »

شیوه اجرا : از میان مخاطبان برنامه خود دو گروه پنج نفره انتخاب کرده وبه جایگاه برنامه دعوت نمایید . سپس مسابقه قرآنی را آغاز نمایید

مسابقه قرآنی از پنج مرحله تشکیل یافته است که در هرمرحله شیوه و روشی زیبا برای آن در نظر گرفته شده است .

مرحله اول : روی گزینه «۱» کلیک کرده وارد مرحله اول شوید ، دراین مرحله از هرگروه سه سوال  پرسیده می شود که با بله یاخیر باید پاسخ دهند وزمان پاسخ گویی به هر سوال پنج ثانیه می باشد .

تذکر : در هر اسلاید پس از آمدن سوال وگزینه ها ابتدا روی تایمر زمان که در گوشه سمت چپ قرار دارد کلیک نمایید تا تایمر زمان فرصت پنج ثانیه راشمرده سپس روی گزینه صحیح یاغلط با توجه به پاسخ شرکت کنندگان کلیک نمایید . این تذکر مختص همه مراحل می باشد .

مرحله دوم: در این مرحله برای هرگروه پنج کلمه آورده شده که با فرصت بیست ثانیه ، متضاد آن را باید مشخص سازند.

مرحله سوم: «سوالات سه گزینه ای  »هر گروه حق انتخاب پنج سوال دارد که برای پاسخ به هرسوال پنج ثانیه فرصت در نظر گرفته شده است.

مرحله چهارم: کلمات قرآنی نمایان میشوند که شرکت کنندگان هفت ثانیه فرصت دارند از میان گزینه ها معنای صحیح آن کلمه را پیدا کنند

مرحله پنجم:  سوالات مشترک میان دوگروه که هردوگروه همزمان باید پاسخ دهند که از چهار بخش « جدول، مرتب کن،برعکس بخوان» تشکیل یافته است.

دونکته:
 نکته اول: در هرمرحله ای که هستید وهر اسلایدی که قرار دارید چنانچه احتیاج به بازگشت به صفحه اصلی مسابقه را دارید ، در گوشه سمت چپ همه اسلایدها امکان بازگشت به صفحه اصلی قرار دارد که باکلیک بر روی آن به صفحه اصلی بازگردانده می شوید

نکته دوم: هر مرحله از مسابقه را که روی گزینه اش کلیک می نمایید امتیاز مخصوص آن مرحله آمده است که در انتهای مسابقه با جمع کردن امتیازات هرگروه برنده مسابقه معلوم می گردد.

 

پاورپوینت «مسابقه قرآنی» را از فایل پیوست دانلود نمایید

 

پیوستاندازه
فایل msbqh_qrany.rar۲۲.۶۳ مگابایت
  • ۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۱:۵۲
  • نظرات ۰



افزودن دیدگاه

لطفا پاسخ سوال را بنویسید.