×
×

مجموعه پاورپوینت های مسابقات قرآنی - مسابقه قرآنی شماره سه

مجموعه پاورپوینت های مسابقات قرآنی - مسابقه قرآنی شماره سه

مسابقه قرآنی شماره سه

مربیان گرامی ،  اسلایدی که در پیش رو دارید مسابقه ی قرآنی بسیار زیبا وجذابی است که به زیبایی طراحی شده است . وقابل اجرا در تمامی برنامه های فرهنگی ومناسبت های مذهبی می باشد . در ذیل نکاتی مهم جهت راهنمایی شما برای اجرا این اسلاید قرار گرفته است:

این برنامه از چند پرسش وپاسخ ویک جدول شکل گرفته است که مرحله به مرحله با پاسخ دادن مخاطبان به پرسش های شما رمز جدول هم کامل می گردد .
به این صورت که سوالات در ۵ قسم طراحی شده است. ( خداشناسی ، پیامبر شناسی، امام شناسی ، معاد شناسی ) و برای هر قسم دو سوال وجود دارد.
که در کنار هر مستطیلی که اختصاص به نام سوالات دارد دو دایره قرار گرفته (قرمز رنگ وآبی رنگ ) که به منزله سوال اول وسوال دوم در آن موضوع می باشد.
بعد از پاسخ به هر سوال بر روی تصویر خانه که در گوشه سمت چپ اسلاید قرار دارد کلیک کنید . با این کلیک شما به صفحه نخست باز می گردید .
بعد بر روی دکمه جدول کلیک کنید تا چند خانه از حروف جدول روشن شود . ( بدیهی است که بعد از هر سوال و پاسخ به آن باید به جدول رفته و با کلیک بر روی صفحه یک حرف را روشن کنید . )
سپس دوباره بر روی تصویر خانه کلیک کنید تا به صفحه نخست باز گردید و به همین ترتیب سوال بعدی را بپرسید

نکته مهم : بعد از اتمام سوالات حروف جدول تکمیل نمی شود بلکه دو حرف (س، گ) باقی می ماند این برای این است که شما ببیند مخاطب می تواند زود تر از اتمام جدول رمز را تشخیص دهد یا نه که اگر نتوانستند شما خوداتان باید آن دو حرف را روشن کنید

رمز جدول : قرآن هدایت گر انسان ها .

پاورپوینت مسابقه قرآنی شماره سه را از فایل زیر دانلود نمایید

پیوستاندازه
فایل msbqh-qrany3.rar۶.۵۹ مگابایتنظرات

  • by
  • نوامبر ۰۳, ۲۰۱۶
سلام خیلی ریبا بود ممنون
  • by
  • نوامبر ۰۳, ۲۰۱۶
سلام سپاس ازشما

افزودن دیدگاه

لطفا پاسخ سوال را بنویسید.