پیام مدیر
خانه / دانلود / پاورپوینت

پاورپوینت

پاورپوینت قرآنی ۴

مسابقه قرآنی 4

با سلام : این اسلاید یک مسابقه قرآنی است که از چند سوال قرآنی و یک جدول تشکیل شده است که با پاسخ به سوالات رمز جدول هم تکمیل می شود چند نکته : این اسلاید از ۷ سوال تشکیل شده ، که هفت دایره واقع در اطراف مستطیل سوالات نشانگر آن ها است که با کلیک بر روی هر ... ادامه مطلب »

بسته فرهنگی دهه فجر

دهه فجر گرامی باد

به نام خدا ، ضمن عرض تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجرخدمت مخاطبان عزیز وگرامی سایت هدیه آسمان، این مجموعه که در ذیل مشاهده می کنید از چندین مطلب در رابطه با پیروزی انقلاب و ایام الله دهه فجر تشکیل شده است که در قالب پاورپوینت و جدول و رنگ آمیزی و شعر و…. به شما عزیزان ارائه گردیده است ... ادامه مطلب »

پاورپوینت قرآنی شماره ۵

مسابقه قرآنی5

بسم الله الرحمن الرحیم این اسلاید از چند سوال قرآنی تشکیل شده است که از دو گروه پرسیده می شود سوال اول از گروه اول و سوال دوم از گروه دوم و در بعضی از سوالات که از ۴ سوال تشکیل شده مسلم است که دو سوال از گروه اول و دو سوال دیگر از گروه دوم سوال می شود. ... ادامه مطلب »

دانلود پاورپوینت قرآنی شماره ۳

image

با عرض سلام وادب خدمت شما بزرگواران . اسلایدی که در پیش رو دارید مسابقه ی قرآنی بسیار زیبا وجذابی است که به زیبایی طراحی شده است . وقابل اجرا در تمامی برنامه های فرهنگی ومناسبت های مذهبی می باشد . در ذیل نکاتی مهم جهت راهنمایی شما برای اجرا این اسلاید قرار گرفته است: این برنامه از چند پرسش ... ادامه مطلب »

پاورپوینت کتاب من وکتاب -کتاب خوانی ازمنظر امام خامنه ای

image

این کتاب مجموعه گفتارها و نظرات مقام معظم رهبری درباره کتاب و کتاب‌خوانی است که در دیدارهای مختلف نویسندگان و مسئولان فرهنگی و نیز بازدیدهای ایشان از نمایشگاه‌های کتاب بیان شده است. این بیانات در چهار فصل با عنوان‌های اهمیت کتاب و کتاب‌خوانی، من و کتاب، نقد وضع موجود و چه باید کرد تنظیم شده و فصل پنجم و ششم ... ادامه مطلب »

پاورپوینت مسابقه قرآنی

برای دانلود پاورپوینت مسابقه قرآنی ویژه اجرا درمراسمات فرهنگی روی گزینه زیرکلیک نمایید:   مسابقه قرآنی توضیحات برنامه: با سلام: این برنامه حاوی ۹ سوال قرآنی می باشد که از مخاطبین پرسیده شده و پاسخ هر سوال مقابل آن درون جدول قرار می گیرد وپس از پاسخ به تمامی سوالات نوبت به پیدا کردن رمز جدول می رسد که رمز ... ادامه مطلب »

پاورپوینت حضرت فاطمه سلام الله علیها

 برای دانلود پاورپوینت اینجا راکلیک کنید برای آشنایی و ایجاد علاقه به اهل بیت در کودکان باید از بهترین و اثرگذارترین روشها استفاده کرد و ما سعی کرده ایم در این پاورپوینت به وسیله روش های  متنوع همراه با بهره گیری از تصاویر جذاب و با کیفیت این آشنایی و علاقه را ایجاد نماییم. امیدوارم این پاورپوینت مورد استفاده همه ... ادامه مطلب »