پیام مدیر
خانه / دانلود / پاورپوینت

پاورپوینت

پاورپوینت درسنامه های تابستانی ویژه مقطع راهنمایی

234wasdfw34

درس درس اول درس دوم درس سوم درس چهارم درس پنجم درس ششم درس هفتم درس هشتم درس نهم درس دهم درس یازدهم درس دوازدهم درس سیزدهم درس چهاردهم درس پانزدهم درس شانزدهم درس هفدهم درس هجدهم درس نوزدهم درس بیستم درس بیست و یکم درس بیست و دوم درس بیست و سوم درس بیست و چهارم درس بیست و ... ادامه مطلب »

پاورپوینت درسنامه های تابستانی ویژه ابتدایی

231231پ13پ1

درس درس اول درس دوم درس سوم درس چهارم درس پنجم درس ششم درس هفتم درس هشتم درس نهم درس دهم درس یازدهم درس دوازدهم درس سیزدهم درس چهاردهم درس پانزدهم درس شانزدهم درس هفدهم درس هجدهم درس نوزدهم درس بیستم درس بیست و یکم درس بیست و دوم درس بیست و سوم درس بیست و چهارم درس بیست و ... ادامه مطلب »

پاورپوینت قرآنی ۴

تتتت

با سلام : این اسلاید یک مسابقه قرآنی است که از چند سوال قرآنی و یک جدول تشکیل شده است که با پاسخ به سوالات رمز جدول هم تکمیل می شود چند نکته : این اسلاید از ۷ سوال تشکیل شده ، که هفت دایره واقع در اطراف مستطیل سوالات نشانگر آن ها است که با کلیک بر روی هر ... ادامه مطلب »

بسته فرهنگی دهه فجر

دهه فجر گرامی باد

به نام خدا ، ضمن عرض تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجرخدمت مخاطبان عزیز وگرامی سایت هدیه آسمان، این مجموعه که در ذیل مشاهده می کنید از چندین مطلب در رابطه با پیروزی انقلاب و ایام الله دهه فجر تشکیل شده است که در قالب پاورپوینت و جدول و رنگ آمیزی و شعر و…. به شما عزیزان ارائه گردیده است ... ادامه مطلب »

پاورپوینت قرآنی شماره ۵

مسابقه قرآنی5

بسم الله الرحمن الرحیم این اسلاید از چند سوال قرآنی تشکیل شده است که از دو گروه پرسیده می شود سوال اول از گروه اول و سوال دوم از گروه دوم و در بعضی از سوالات که از ۴ سوال تشکیل شده مسلم است که دو سوال از گروه اول و دو سوال دیگر از گروه دوم سوال می شود. ... ادامه مطلب »

دانلود پاورپوینت قرآنی شماره ۳

image

با عرض سلام وادب خدمت شما بزرگواران . اسلایدی که در پیش رو دارید مسابقه ی قرآنی بسیار زیبا وجذابی است که به زیبایی طراحی شده است . وقابل اجرا در تمامی برنامه های فرهنگی ومناسبت های مذهبی می باشد . در ذیل نکاتی مهم جهت راهنمایی شما برای اجرا این اسلاید قرار گرفته است: این برنامه از چند پرسش ... ادامه مطلب »

پاورپوینت کتاب من وکتاب -کتاب خوانی ازمنظر امام خامنه ای

image

این کتاب مجموعه گفتارها و نظرات مقام معظم رهبری درباره کتاب و کتاب‌خوانی است که در دیدارهای مختلف نویسندگان و مسئولان فرهنگی و نیز بازدیدهای ایشان از نمایشگاه‌های کتاب بیان شده است. این بیانات در چهار فصل با عنوان‌های اهمیت کتاب و کتاب‌خوانی، من و کتاب، نقد وضع موجود و چه باید کرد تنظیم شده و فصل پنجم و ششم ... ادامه مطلب »

پاورپوینت مسابقه قرآنی

برای دانلود پاورپوینت مسابقه قرآنی ویژه اجرا درمراسمات فرهنگی روی گزینه زیرکلیک نمایید:   مسابقه قرآنی توضیحات برنامه: با سلام: این برنامه حاوی ۹ سوال قرآنی می باشد که از مخاطبین پرسیده شده و پاسخ هر سوال مقابل آن درون جدول قرار می گیرد وپس از پاسخ به تمامی سوالات نوبت به پیدا کردن رمز جدول می رسد که رمز ... ادامه مطلب »

پاورپوینت حضرت فاطمه سلام الله علیها

 برای دانلود پاورپوینت اینجا راکلیک کنید برای آشنایی و ایجاد علاقه به اهل بیت در کودکان باید از بهترین و اثرگذارترین روشها استفاده کرد و ما سعی کرده ایم در این پاورپوینت به وسیله روش های  متنوع همراه با بهره گیری از تصاویر جذاب و با کیفیت این آشنایی و علاقه را ایجاد نماییم. امیدوارم این پاورپوینت مورد استفاده همه ... ادامه مطلب »

اکنون افلاینیم

متاسفیم ؛ اکنون افلاینیم پیام خود را بنویسید تا برایمان ایمیل شود. با تشکر

خوش آمدید

کلیک برای ورود به چت